Про компанію
Компанія Forward Group розпочала свою діяльність у 2016 році, успішно реалізовуючи безліч архітектурних та будівельних проектів для своїх замовників.
Проте, вже у 2018, ми отримали ліцензію на виконання будівельних робіт, тож з цього часу, капітальне будівництво стало одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії.

Завдяки вдалому поєднанню консалтингових та будівельних послуг, ми реалізовуємо проекти повного циклу: від етапу розробки містобудівної документації, проектування та будівництва, до введення об'єкту в експлуатацію.
Співпрацюючи з нами, Ви довіряєте свій об'єкт професіоналам,
які реалізують Ваші проекти якісно та вчасно
5
5 років веде свою діяльність компанія Forward Group
30
30 кваліфікованих штатних працівників

50
Ми збудували та реконструювали понад 50 об'єктів
100
Компанія взяла участь у понад 100 тендерах
ПОСЛУГИ
Будівництво
Компанія Forward Group має не лише великий досвід у будівництві об'єктів різного спрямування, але й має усі необхідні дозволи та ліцензії для проведення усіх видів будівельних робіт. Будівельний процес включає в себе не тільки будівництво, але й реконструкцію та демонтаж існуючого об'єкту на ділянці (якщо це необхідно).
Ремонт
Ми виконуємо усі види ремонтних та оздоблювальних робіт, враховуючи особисті побажання Замовника. У якості та відповідальності нашої роботи Ви можете бути абсолютно впевнені, адже десятки задоволених клієнтів це беззаперечно доводять.
Дизайн
Дизайн інтер'єрів – це ще одна сильна сторона компанії Forward Group. Отримавши запит від Клієнта, ми детально аналізуємо його бажання та потреби, узгоджуючи їх із реальністю (а саме, - специфікою помешкання, типом території, стандартами). Таким чином, Клієнт отримує максимально «свій» езкіз-проект для подальшої його реалізації.
Авторський та технічний нагляд
Наші спеціалісти забезпечують не лише закупівлю необхідних матеріалів та декору, але й ведуть повний контроль усіх будівельно-монтажних робіт проекту. Технічний нагляд забезпечує коректну реалізацію усіх матеріальних ресурсів відповідно до встановлених вимог, будівельних норм і правил та дотримання проектних рішень.
Отримання дозвільної та містобудівної документації
Наші юристи не лише допомагають в отриманні усіх необхідних дозвільних документів, але й консультують Клієнта у питаннях, що стосуються технічних умов, містобудівної, дозвільної та ін. погоджувальної документації.
Встановлення системи «Розумний Дім»
Система «Розумний Дім» дозволяє керувати усіма інженерними елементами і технікою з будь-якої точки світу. Підключення обраних Клієнтом елементів «Розумного Дому» гарантує безпеку помешкання та допомагає суттєво заощадити витрати на електроенергію та опалення.
Залишились запитання?
Будь ласка, залишіть заявку і ми зв'яжемося з Вами!
Контакти
Відділ продажу
+38 (068) 828 55 88
forwardg122@gmail.com
Відділ дизайну
+38 (068) 828 55 88
yulia.dizain@gmail.com
Адреса офісу
м. Львів
вул. Під Дубом, 12/2